İLETİŞİME GEÇİN INFO@kadak.org.tr
BİZE ULAŞIN 0532 422 26 14

Üyelik

Üyelik

FAVORİ KANYON ETKİNLİKLERİNDEN HABERDAR OLUP KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

Üye olmanın avantajlarından faydalanmak için hemen formu doldurun ve Kanyon Dünyasına adımınız atın.
canyoning_uyelik

Neden üye olmalısınız?

Derneğimize üye olarak bizlere destek olabilirsiniz. Aylık olarak vereceğiniz cüzi bir aidat ücretiyle, dernek faaliyetlerinimizi daha geniş kitlelere ulaştırarak faydalı çalışmalar yapabileceğiz.

Ne zaman, kimin ihtiyacı olacağını bilmediğimiz arama – kurtarma çalışmalarına maddi desteğinizle hızla yerinde müdahale yapabileceğiz.

Yardımlarınız için teşekkür ederiz.

  • KADAK Kanyon ve Doğa Sporları Arama Kurtarma Derneği tüzüğünü okudum. Amaç ve yükümlülüklerini kabul ettim. Üye olmak istiyorum. Aidatımı her yıl içinde ödemeyi ve dernek çalışmalarına katkıda bulunacağımı taahhüt eder, derneğe kabul edilmemi arz ederim.

    Adı Soyadı....................................................... Tarih...................................... İmza......................................

  • Sayın ……………………………………………..'in üyelik istemi, Yönetim Kurulu'nun ….... / …... / 20….... gün ve ……….. sayılı toplantı kararı ile uygun görüldü …………… sicil numarası ile asıl üyeliğe kabul edildi.

    Başkan........................................ Başkan Yardımcısı........................................ Sekreter........................................

EMAIL GÖNDERİN, [email protected]

SORUNUZ MU VAR? ARAYIN 0532 422 26 14

TÜRKİYE KANYON PORTALI, KADAK.OGR.TR